• Umowa o pracę
    16 000-22 000 zł brutto / mies.
  • Niemcy zagranica

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Mechanik przemysłowy

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG

MECHANIK PRZEMYSŁOWY

Do renomowanego przedsiębiorstwa budowy maszyn w Kepmten szuakmy mechaników przemysłowych, mechaników automatyków oraz mechaników budowy maszyn.

Zakres obowiązków

  • Montaż układów automatyki i złożonych podzespołów w oparciu o rysunki techniczne i listy części

  • Dostrajanie i mierzenie działań na komponentach

  • Montaż elementów hydraulicznych i pneumatycznych wraz z rurociągami w oparciu o plany przepływów

  • Testy funkcjonalne zespołów

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację i rozumienie poleceń w miejscu pracy - WARUNEK KONIECZNY!

  • min. 2- letniego doświadczenia w zawodzie montera podzespołów lub mechanika przemysłowego, mechanika utrzymania ruchu, automatyka
  • punktualności oraz zaangażowania w pracy
  • umiejętności obsługi programów ERP i Microsoft Office

Oferujemy

• 17,70 € brutto- stawka godzinowa na start

• opłacone zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju (WiFi, pełne wyposażenie, kuchnia, etc.)
• 28 € netto dietę kalendarzową dzienną (również za soboty i niedziele!)
• dodatki urlopowe i świateczne
• umowa o pracę na czas nieokreślony i możliwość długotrwałej współpracy
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: pełne ubezpieczenie społeczne, płacę w terminie i ustaloną na warunkach niemieckich
• profesjonalny zestaw narzędzi
• ubranie i buty robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy
• wsparcie polskojęzycznego pracownika
• możliwość nadgodzin (zależne od pracodawcy i rodzaju obiektu)
• pomoc przy wypełnianiu wniosku na zasiłek na dzieci Kindergeld

  • Administratorem danych osobowych jest MT Industrietechnik GmbH & Co. KG 04177 Leipzig Karl-Ferlemann-Straße 46, NIP: DE116257019. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MT Industrietechnik GmbH & Co. KG 04177 Leipzig Karl-Ferlemann-Straße 46, NIP: DE116257019 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)