MT Industrietechnik GmbH & Co. KG

Elektryk przemysłowy - od 3500€

  • Umowa o pracę
    16 000-22 000 zł brutto / mies.
  • Niemcy zagranica

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG została założona w 1978 roku. Dzisiaj zatrudniamy w 7 oddziałach w całych Niemczech ponad 350 pracowników. Wysoki profesjonalizm i kwalifikacje pracowników uczyniły z MT Industrietechnik wydajną i godną zaufania firmę. Certyfikat zarządzania jakością - DIN EN ISO 9001 oraz certyfikat zarządzania bezpieczeństwem pracy - Zertifikat SCP są podstawą do oferowania najwyższej jakości usług.

Do dużego przedsiębiorstwa, produkującego linie produkcyjne i maszyny automatyczne do laboratoriów i fabryk szukamy elektryków przemysłowych ze znajomością języka niemieckiego min. B1.

Zakres obowiązków

  • Budowa, montaż z okablowaniem szaf sterowniczych

  • Uruchamianie i wprowadzanie do ruchu szaf i rozdzielni sterowniczych

  • Instalacja i składanie komponentów szaf i steroników na skomplikowanych maszynach

  • wykonywanie przeglądów instalacji elektrycznej maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów

  • E-Plan Software/ E-reporting
  • wykonywanie testów VDE (narzędzia do pracy pod napięciem) za pomocą urządzenia

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację na stanowisku pracy
  • wykształecenie fachowe - elektryk, elektromechanik, elektronik, mechatronik
  • umiejętności budowy szaf sterowniczych oraz instalacji maszyn (!)
  • min. 2- letnie doświadczenie w zawodzie elektryka utrzymania ruchu/elektromechanika/mechatronika elektryka przemysłowego
  • punktualność oraz zaangażowania w pracy - elastyczności i gotowości do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • 18 € - stawka godzinowa na start
  • 28 € diety kalendarzowej-dziennej (również za soboty i niedziele!) nawet do 1080 € /msc
  • darmowe zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju ze wszystkimi mediami, w pobliżu miejsca pracy
  • dodatki branżowe (gwarantowane podwyżki do stawki godzinowej), urlopowe i świateczne
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: pełne ubezpieczenie społeczne, płacę w terminie i ustaloną na warunkach niemieckich
  • urlop wypoczynkowy oraz dodatki urlopowe i świąteczne
  • profesjonalny zestaw narzędzi
  • ubranie robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • możliwość nadgodzin (zależne od pracodawcy i rodzaju obiektu)
  • pomoc przy wypełnianiu wniosku na zasiłek na dzieci Kindergeld
  • Administratorem danych osobowych jest MT Industrietechnik GmbH & Co. KG 04177 Leipzig Karl-Ferlemann-Straße 46, NIP: DE116257019. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MT Industrietechnik GmbH & Co. KG 04177 Leipzig Karl-Ferlemann-Straße 46, NIP: DE116257019 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)