• Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne
  • Uprawnienia: **Obsługa komputera,prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Poziom wykształcenia: średnie techniczne lub wyższe. Min. 2 lata doświadczenia zawodowego.
    Uprawnienia/Umiejętności:
    - świadectwo kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (gaz, c.o. - DOZÓR)
    - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych - mile widziane
    - znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
    - prawo jazdy kat. B
    - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    - doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
    - dobra organizacja pracy własnej
    - komunikatywność w kontaktach z mieszkańcami.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 9 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)