Doradca klienta Konin

Phinance
  • Konin, wielkopolskie pow. Konin

Księgowy

Umowa o pracę

Phinance S.A.W Phinance zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe klientom już od 20 lat. Oferujemy ponad 970 produktów w 45 oddziałach w całej Polsce. Jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom. Pomożemy Ci stać się jednym z najlepszych doradców finansowych w Polsce, nawet, jeśli jeszcze nie masz doświadczenia!

Zakres obowiązków

Analiza potrzeb klientów

Analiza umów, które klienci już mają ocena opłacalności

Spotkania z klientami

Budowanie relacji z klientami

Przygotowanie rozwiązań finansowych

Zawieranie umów z klientami

Praca na CRM

Poszukiwane kompetencje

Charakter osoba gotowa zainwestować swój czas i zaangażowanie w rozwój zawodowy i finansowy.

Proaktywność, nastawienie na rozwój - im lepszym jesteś ekspertem, tym Klienci są bardziej zadowoleni i tym więcej zarabiasz. (W tej roli najszybciej odnajdą się osoby potrzebujące pracy dającej wyzwania, dalekiej od monotonii)

Chęć do nauki od najlepszych w naszym biurze pracują eksperci z najlepszymi wynikami w wielkopolsce są oni źródłem sprawdzonej wiedzy, która wywinduje Twoje wyniki w górę. (Jeden z tych ekspertów będzie Twoim mentorem)

Dokładność i jakość ten charakter doradztwa wiąże się ściśle z publicznym zaufaniem (Minimum Twoich błędów oznacza maksimum zaufania Klientów i rozwój Twojego „portfela”)

Nastawienie na Twój zysk netto zrozumienie, które formy zatrudnienia są bardziej opłacalne dla Ciebie.

Biegły język Polski

Oferujemy

Twoje zarobki rosną szybko, wraz z doświadczeniem

Wynagrodzenie jest wyższe od średniej rynkowej dla kompetencji, których wymagamy

Uczysz się od ekspertów z najlepszymi wynikami w regionie

Awanse nie są „uznaniowe” - zależą tylko od Twoich wyników

Poznasz współpracowników z którymi chce się nie tylko pracować ale także iść na piwo · wszyscy w biurze wspierają Cię, abyś zarabiał jak najwięcej (Twoje sukcesy są częścią sukcesu całego biura)

Jeżeli pracowałeś w branży finansowej masz dla Klientów szerszy wachlarz rozwiązań, nie pracujesz na targetach, Twoja praca doradcza lepiej trafia w oczekiwania Klientów i zarabiasz jeszcze więcej

Mniej „papierologii”, a więcej przestrzeni na pracę z klientami, dzięki wsparciu technicznemu w obowiązkach (platforma online, CRM)

Nauczysz się zarządzać swoimi i cudzymi finansami (zdobywasz inteligencję finansową, której nie zdobędziesz ani w szkole, ani na studiach)

Wiele wyjazdów firmowych, nagród motywacyjnych
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)