Technik Utrzymania Ruchu (m/k)

IMAR Service Group
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
* Monitorowanie poprawności działania maszyn, instalacji i urządzeń,
* Wykonywanie napraw oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z wymogami techniczno-organizacyjnymi,
* Wykrywanie i usuwanie różnego typu usterek czy awarii,
* Stosowanie się do instrukcji serwisowych oraz dokumentacji o charakterze techniczno-ruchowym,
* Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej,
* Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
* Podnoszenie jakości wykonywanych prac konserwacyjnych i naprawczych,
* Prowadzenie raportów w aplikacji SUR FBD - magazyn części eksploatacyjnych,
* Proponowanie rozwiązań, które mają na celu usprawnienie pracy.

Oczekiwania:
* Wykształcenie min. średnie techniczne (profil: mechanik, elektrotechnik / elektromechanik),
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej,
* Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
* Praktyczna znajomość zagadnień technicznych,
* Praktyczna wiedza w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn,
* Posiadanie uprawnień SEP, w co najmniej jednej z grup: I, II lub III,
* Umiejętność obsługi komputera,
* Skuteczność oraz systematyczność w działaniu,
* Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek - piątek).

Oferujemy

* Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę,
* Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowo: premia miesięczna, premia jakościowa,
* Bezpieczną odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia,
* Wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożenia,
* Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego,
* Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji,
* Szkolenia techniczne,
* Pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie kursów językowych, dofinansowanie dodatkowego kształcenia, dofinansowanie do wczasów, program emerytalny, świadczenia świąteczne.

Jeśli jesteś zainteresowany/a prześlij aplikację na nasz link:
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)