Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 27.05.2024

Referendarz ds. weryfikacji uprawnień

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

Praca przy komputerze wymagająca wymuszonej pozycji ciała - powyżej 4 godzin dziennie. Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, faks. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach w zakresie podjazdu oraz toalet. Oświetlenie w pomieszczeniach naturalne i sztuczne. Temperatura w pomieszczeniach nie mniejsza niż 18° Celsjusza z wentylacją grawitacyjną i klimatyzacją. Permamentna obsługa klientów zewnętrznych.

  • Prowadzi postępowania administracyjne dotyczące cofnięcia zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, w przypadku ubiegania się o licencję wspólnotową dotyczącą międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego, jeżeli przedsiębiorca nie występował z wnioskiem o wydanie zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego przez starostę, zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Prowadzi postępowania administracyjne w sprawach o wygaszenie uprawnień na podstawie obowiązujących przepisów;
  • Prowadzi sprawy związane z zawieszeniem przez przewoźnika drogowego w całości albo w części wykonywania transportu drogowego;
  • Współpracuje z Biurem Finansowym w zakresie przekazywania dokumentacji niezbędnej do prowadzenia postępowań egzekucyjnych związanych z dochodzeniem należności z tytułu nałożonych kar pieniężnych;
  • Wzywa przedsiębiorców do przedstawiania dokumentów w zakresie zgodności wykonywania transportu drogowego z przepisami ustawy i warunkami udzielonych uprawnień wynikających z: a) zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, b) licencji wspólnotowej dotyczącej międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego, c) zezwolenia na linię regularną, d) licencji na wykonywanie pośrednictwa przy przewozie osób;
  • Prowadzi postępowania administracyjne związane z nakładaniem kar pieniężnych wynikających z obowiązujących przepisów w zakresie właściwości Wydziału Weryfikacji Uprawnień;
  • Prowadzi postępowania administracyjne dotyczące cofnięcia zezwolenia na linie regularne lub wygaszenia zezwolenia na wykonywanie międzynarodowych przewozów regularnych udzielonych na przewóz na terytorium UE oraz wygaszenia zezwolenia na wykonywanie międzynarodowych przewozów regularnych udzielonych na przewóz na terytorium poza UE w zakresie partnerów zagranicznych.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego;
  • Znajomość: aktów prawnych UE z zakresu transportu drogowego, ustawy o transporcie drogowym, kpa, znajomość struktury organizacyjnej Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego;
  • Kompetencje: dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, samodzielność, komunikatywność, orientacja na klienta, organizacja pracy własnej, sumienność, kreatywność.
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego w pracy w jednostkach sektora finansów publicznych;

Oferujemy

  • stabilną pracę, rozwój kompetencji i kwalifikacji poprzez pracę w ciekawych obszarach, współpracę z ekspertami;
  • regularnie wypłacane wynagrodzenie;
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5% do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • łatwiejsze godzenie życia zawodowego i prywatnego poprzez możliwość elastycznego czasu pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00) oraz indywidualnego rozkładu czasu pracy;
  • częściowe wykonywanie pracy poza siedzibą urzędu - praca zdalna;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne - trzynaste wynagrodzenie oraz nagrody jubileuszowe;
  • nagrody – w zależności od wyników pracy;
  • różnorodne szkolenia, refundację nauki języka obcego i studiów;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
  • pakiet socjalny (niskooprocentowane pożyczki, pomoc finansowa w trudnych sytuacjach, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych), Medicover Sport, możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie; korzystna oferta dodatkowej opieki medycznej.

Visa