Starszy specjalista ds. technicznych

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu
  • Poznań, wielkopolskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Zadania wykonywane w siedzibie urzędu i poza siedzibą, na terenie Poznania oraz województwa wielkopolskiego.

Kontakty z serwisami samochodowymi (awarie, wymiana opon itp) oraz z ubezpieczycielem.

Praca jednozmianowa, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu, z wykorzystaniem komputera, typowych urządzeń biurowych oraz samochodu służbowego. Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę. Stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno-biurowych. Stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku biurowego.

  • Prowadzi sprawy w zakresie gospodarki transportowej: dba o właściwy stan techniczny i wizualny samochodów służbowych, nadzoruje wyposażenie aut służbowych, przeglądy techniczne i ubezpieczenia, obsługuje program Flota Commandor
  • Dba o stan techniczny budynku (przeglądy techniczne budynku, odczyty liczników itp) oraz sprawy związane z administrowaniem budynkiem
  • Prowadzi zadania związane z postępowaniami przetargowymi zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych
  • Pobiera i terminowo rozlicza zaliczki gotówkowe dla Wydziału Administracyjno-Technicznego
  • Zajmuje się zakupem materiałów biurowych, eksploatacyjnych, środków czystości, elementów wyposażenia biura oraz aut służbowych w zakresie wynikającym z bieżących potrzeb Urzędu
  • Prowadzi całokształt prac związanych z zamawianiem, ewidencją i rozliczaniem druków ścisłego zarachowania używanych przez inspektorów WITD
  • Prowadzi dokumentację związaną z wysyłką kart rejestracyjnych MRD-5

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w pracy związanej z zaopatrzeniem lub gospodarką transportową
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut osobowych oraz aut typu bus
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych
  • Umiejętność obsługi biurowych programów komputerowych oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętność obsługi programów do zarządzania flotą pojazdów
  • Wiedza z zakresu zamówień publicznych
  • Wiedza w zakresie administrowania budynkami użyteczności publicznej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe techniczne, logistyczne
  • co najmniej 6 lat doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w pracy związanej z zaopatrzeniem lub gospodarką transportową w administracji publicznej, doświadczenia w zakresie administrowania budynkami użyteczności publicznej, doświadczenia w zakresie udzielania zamówień publicznych
  • Prawo jazdy kategorii C
  • Uprawnienia HDS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy

  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)