• Smolec, dolnośląskie pow. wrocławski

Fryzjer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Fryzjer / Fryzjerka

Jesteśmy salonem który istnieje od 20 lat z dużą bazą klientów. Salon mieści się w dynamicznie rozwojowej miejscowości z dogodnym dojazdem. Pracujemy na profesjonalnych wysokiej jakosci produktach.

Zakres obowiązków

  • Strzyżenia damskie i męskie
  • Koloryzacja
  • Trwała ondulacja
  • Upięcia
  • Modelowanie włosów
  • Strzyżenie dzieci
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i zachowanie profesjonalnego podejścia
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Kultura osobista
  • Rzetelność
  • Praca w zespole
  • Lojalność
  • Punktualność
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Umiejetność obsługi klienta
  • Kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do pracy w zespole

Oferujemy

  • Wsparcie i możliwości rozwoju w profesjonalnym środowisku
  • Przyjazna atmosfera i wsparcie zespołu
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • Administratorem danych osobowych jest "AGA" SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA TARASIUK 55-080 Smolec Wiśniowa 1G, NIP: 8941039530. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "AGA" SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA TARASIUK z siedzibą w: Wiśniowa 1G, 55-080 Smolec (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)