Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji- bogaty system premiowy i dodatków, praca OD ZARAZ

  • Umowa o pracę
    4 540-5 900 zł brutto / mies.
  • Gliwice, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Poszukujesz pracy na produkcji? Możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym, a dojazd na strefę ekonomiczną w Gliwicach nie stanowi dla Ciebie problemu? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub wyślij sms o treści "produkcja automotive", a skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty firmy z branży automotive!

Zakres obowiązków

Praca związana z produkcją elementów karoserii i podwozia:

  • wkładanie detali do maszyny
  • obsługa zgrzewarek
  • kontrola jakości wyrobu gotowego
  • współpraca z pozostałymi działami

Wymagania

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, szczególnie w branży automotive

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na czas określony- umowa z pełnym oskładkowaniem, docelowe zatrudnienie na stałe
  • stawkę godzinową 27zł/h brutto, po trzech miesiącach podwyżka do 28zł/h brutto (przy pozytywnej ocenie przełożonego) + premia stała 4-6zł doliczana do każdej godziny (łączna stawka na start 31-33zł/h, ok 5208-5544zł brutto w skali miesiąca, po trzech miesiącach 32-34zł/h, ok 5376-5712zł brutto w skali miesiąca)
  • Bogaty pakiet dodatków i dofinansowań: dofinansowanie do posiłków na kantynie: 8,5zł/przepracowany dzień, dofinansowanie do dojazdu: 6zł/przepracowany dzień, dodatek adaptacyjny: 5zł/przepracowany dzień (łącznie ok 220zł/mies)
  • godziny nocne kodeksowo 20% więcej płatne
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14-22) od poniedziałku do piątku
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • szybki proces rekrutacji- praca od zaraz
  • możliwość skorzystania z pakietu Randstad Plus- m.in. karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej
  • pracę na terenie strefy ekonomicznej- niedaleko przystanku Brzezinka Nobla (możliwy dojazd autobusem linii 699)
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)