• Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
  • Zawody: Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - lata: 2)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: studia podyplomowe kierunkowe, 2 lata doświadczenia na stanowisku, mile widziane w branży chemicznej, bardzo dobra znajomość przepisów bhp, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, umiejętności komunikacyjne
    Praca pon.-pt. elastyczne godziny pracy do ustalenia indywidualnie z pracodawcą
    zatrudnienie długofalowe w oparciu o umowę o pracę, niezbędne szkolenia, pakiet socjalny dla każdego pracownika: dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dopłaty do wydatków o charakterze kulturalno-sportowym, paczki świąteczne dla dzieci, nagrody jubileuszowe, odprawę emerytalną wyższą niż przewidziana w kodeksie pracy, dodatkowa premia roczna tzw. trzynastka" - uzależniona od rocznego wyniku finansowego
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do negocjacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)