ZATRUDNIMY CIEŚLI LUB BRYGADĘ CIEŚLI

A.S.M. NOWAK BUDOWNICTWO
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma budowlana "A.S.M BUDOWNICTWO" zatrudni cieśli bądź brygadę cieśli.
Zakres obowiązków:
Wykonywanie szalunków pod konstrukcje żelbetowe
Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych typu Doka
Wykonywanie pozostałych zleconych prac ogólnobudowlanych
Rozbiórka stropów, kosmetyka

Wymagania

Wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich
Umiejętność szalowania ścian, słupów, stropów, ramp, schodów itp.
Praktyczna znajomość systemów typu Doka
Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
Znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie

Oferujemy

Pracę "od zaraz"
Praca w Warszawie/i nie tylko
Wynagrodzenie stałe, terminowe, w zależności od umiejętności i doświadczenia (STAWKA GODZINOWA od 30 do 35 zł NETTO)
Ilość godzin w miesiącu: 200/220
Zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd z Kielc
️ Więcej informacji pod numerem telefonu
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)