Specjalista ds. administracji i wsparcia sprzedaży

in4ge
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

pecjalista ds. administracji i wsparcia sprzedaży - in4ge - Warszawa

in4ge, dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT z siedzibą w Warszawie, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. administracji i wsparcia sprzedaży.

Opis stanowiska:

- Kompleksowa obsługa administracyjna biura
- Zarządzanie flotą samochodową
- Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych
- Przygotowywanie ofert i umów
- Obsługa klienta
- Wsparcie procesu sprzedaży
- Dbanie o wizerunek firmy
- Wykonywanie innych czynności administracyjnych

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność zarządzania czasem
- Dobra organizacja pracy
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Proaktywność i samodzielność

Oferujemy

- Wynagrodzenie od 6000 do 8000 zł miesięcznie
- Praca stała, zawierana w formie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
- Praca w młodym i dynamicznym zespole
- Możliwość dojazdu komunikacją miejską (dogodny dojazd z centrum)
- Możliwość awansu w firmie

Klauzula RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest IN4GE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w: ul. Poznańska 16/4, 00-680 Warszawa oraz
IN4MATES spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poznańskiej 16 lok. 4, 00-680 Warszawa. Aplikując na naszą ofertę pracy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: @ Będziemy przetwarzali informacje o Tobie przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. In4ge sp. z o.o. przeprowadza rekrutacje na własne potrzeby oraz na rzecz klientów, którym świadczy usługi dostarczania konsultantów lub zespołów. Wówczas dane osobowe kandydatów są przekazywane przez In4ge sp. z o.o. do klientów i przez nich przetwarzane. Udostępnienie danych osobowych klientowi odbywa się w oparciu o uzasadniony interes Administratora danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przy czym należy zaznaczyć, iż w momencie kontaktu pracownika In4ge sp. z o.o. z kandydatem, zostaje on poinformowany, do którego klienta ma zostać skierowana jego kandydatura. Kandydat ma prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych, wówczas dane nie zostaną udostępnione klientowi In4ge sp. z o.o.;
* Klient staje się odrębnym Administratorem i / lub Procesorem danych osobowych, samodzielnie zapewnia właściwą podstawę prawną dla przetwarzania otrzymanych danych osobowych kandydata oraz realizuje obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO;
* Dane osobowe kandydata, który wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z rekrutacją przetwarzane będą do 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego;
Niezależnie od sytuacji dokładamy wszelkich niezbędnych starań, aby przekazać minimum informacji niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)