• Kontrakt B2B
    5 000-7 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków, małopolskie

Sprzedawca

Umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa agencyjna, kontrakt b2b

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Asystent managera

Nasze działania wynikają z pasji oraz z chęci rozwijania naszego biznesu i ludzi, którzy z nami współpracują. Mamy ogromną wiedzę dotyczącą technik sprzedaży, produktów które sprzedajemy a mimo to nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby stanowić wzór na rynku polskim.

Ponieważ rozwijamy kolejne oddziały zatrudnimy do oddziału w Krakowie ul. Zamknięta 10 osobę na stanowisko doradca klienta / specjalista do spraw sprzedaży/ asystent managera

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i negocjowanie umów dostosowanych do potrzeb biznesowych klienta.
  • Zarządzanie relacjami z klientami, w tym doradztwo i wsparcie
  • Obsługa posprzedażowa
  • Raportowanie wyników

Wymagania

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
  • Zaangażowanie
  • Punktualność
  • Otwartość na kontakt z ludźmi
  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

Oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • Pełen pakiet szkoleń na każdym stanowisku
  • Realną i szybką możliwość awansu
  • Stabilne zatrudnienie (poszukujemy osób do dłuższej współpracy)
  • Administratorem danych osobowych jest LOUD GROUP Karolina Leszczyńska 03-289 Warszawa ul. Luciana Pavarottiego 10/2, NIP: 5242973039. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LOUD GROUP Karolina Leszczyńska 03-289 Warszawa ul. Luciana Pavarottiego 10/2, NIP: 5242973039 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni temu)