• Gdańsk, pomorskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, punktualność, sumienność, staranność, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, zaświadczenie o niekaralności oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
  • Opis wynagrodzenia: na początek zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (28-33zł/h), po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę. Pracodawca oferuje: elastyczy czas pracy, program poleceń pracowniczych, ścieżkę kariery opartą o przejrzyste zasady rozwoju. Opiekę trenerów praktycznych, którzy stanowią wsparcie od początku zatrudnienia, ciekawe warsztaty i szkolenia branżowe przygotowujące do pracy na lotnisku.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)