Główny księgowy w środowiskowym domu samopomocy w wałczu- otwarty i konkurencyjny nabór na wolne ki

  • Wałcz, zachodniopomorskie pow. wałecki

Księgowy

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
  • Inne wymagania: Poziom wykształcenia:
    1. Ukończenie ekonomicznych jednolitych studiów magisterskich, ekonomicznych wyższych studiów zawodowych, uzupełniających ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych i posiadanie co najmniej 3 letniej praktyki w księgowości,
    2. Ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6 letniej praktyki w księgowości
    3. Wpis do rejestru biegłych rewidentów
    4. Posiadanie certyfikatu księgowego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
    Doświadczenie zawodowe: 3 lub 6 lat praktyki w księgowaniu
    Umiejętności: obsługi sprawozdawczości budżetowej Sjo Bestia, obsługa księgowości elektronicznej,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenie (kwota brutto) 6.500 zł zasadnicze brutto,800 zł dodatek funkcyjny
    Miejsce wykonywania pracy Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałczu, ul. Nowomiejska 4, 78 600 Wałcz
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)