Od starszego specjalisty do głównego specjalisty w wydziale rozwoju umiejętności i kariery

  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie (staż pracy: minimum 3 lata w przypadku wykształcenia wyższego, minimum 5 lat w przypadku wykształcenia średniego, posiadanie obywatelstwa polskiego, pełnej zdolność do czynności prawnych, nieposzlakowanej opinii oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Predyspozycje analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na rezultaty pracy.
    dodatkowe: doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, podstawowa wiedza z zakresu działalności samorządu województwa i WUP, wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, zarządzania lub nauk społecznych znajomość zagadnień związanych z rozwojem umiejętności, uczeniem się przez całe życie, kształceniem ustawowym, znajomość narzędzi do zarządzania projektami, ogólna znajomość przepisów dot. finansów publicznych i prawa zamówień publicznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: dodatek stażowy /zgodnie z Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych. Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka zgodnie z ustawą z dnia 12 grudnia 1997 r. o dodatkowym, wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek strefy budżetowej.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)