Associate, (supervisory), fund/client accounting representative ii

  • Wrocław, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu,! Obsługa pakietu MS OFFICE,JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI JĘZYKA BIZNESU*
  • Inne wymagania: Wykształcenie w branży korporacyjnej- bankowej
    staż pracy minimum rok.
    Dobra znajomość programu EXCEL. Wiedza w zakresie funduszy i księgowości. Znajomość zagadnień NAV. Znajomość sporządania raportów.
    Umiejętność analitycznego myślenia
    Wysokie umiejętności komunikacyjne
    Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie
    Obsługa MS Office
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 11 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: kwota stawki w widełkach 6500zł- 11300 zł brutto miesięcznie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)