Pielęgniarka w opiece długoterminowej domowej

  • Tarnobrzeg, podkarpackie pow. Tarnobrzeg

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
  • Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Inne wymagania: Aktualne prawo wykonywania zawodu. Ukończona specjalizacja lub kurs specjalistyczny lub kwalifikacyjny lub w trakcie tych specjalizacji lub kursów: w dziedzinach opieki długoterminowej, pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, pielęgniarstwa zachowawczego, pielęgniarstwa rodzinnego, pielęgniarstwa środowiskowego, pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, pielęgniarstwa pediatrycznego, pielęgniarstwa geriatrycznego, pielęgniarstwa paliatywnego. w przypadku kursów kwalifikacyjnych wymagany jest staż 6 m-czny w zawodzie pielęgniarki
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)