Główna Księgowa/Główny Księgowy

Kronospan
  • Szczecinek, zachodniopomorskie pow. szczecinecki

Księgowy

Umowa o pracę

Główny Księgowy/Główna Księgowa

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy z branży meblarskiej.

Twój zakres obowiązków:
Kalkulacja podatku dochodowego
Kontrola i akceptacja deklaracji podatkowych
Nadzór nad środkami finansowymi zgodnie z warunkami kredytowania
Sporządzanie budżetów miesięcznych i rocznych
Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych spółki zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i wg międzynarodowych standardów rachunkowości
Analiza kosztów i wydatków
Sporządzanie raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych
Prognozowanie przepływów pieniężnych
Kontrola dokumentów księgowych
Współpraca z instytucjami finansowymi
Raportowanie do instytucji zewnętrznych

Wymagania pracodawcy:
Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale księgowości
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
Znajomość MS Office
Znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
Znajomość zagadnień związanych ze specjalnymi strefami ekonomicznymi, dotacjami i decyzjami o wsparciu

Pracodawca oferuje:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Praca w międzynarodowym środowisku
System nagród miesięcznych

Benefity:
Nieograniczony dostęp do siłowni zakładowej
Dofinansowanie nauki języków
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne
Paczki świąteczne
Program rekomendacji pracowników
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)