Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 28.05.2024

Inspektor ds. Łączności i Informatyki

Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie
  • Zambrów, podlaskie pow. zambrowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

-praca związana z wdrażaniem, zarządzaniem i rozwojem systemów informatycznych oraz spraw związanych z bieżącymi naprawami i wdrażaniem sprzętu komputerowego i łączności;

-praca wymagająca wysiłku fizycznego;

- stanowisko pracy usytuowane jest na parterze w budynku, wiąże się z częstym przemieszczaniem się do innych pomieszczeń budynku KPP usytuowanych na I i II piętrze oraz pomieszczeń podległych posterunków Policji;

- narzędzia i materiały pracy: biurko, telefon, stanowisko komputerowe z drukarką, elektroniczne nośniki informacji;

- w budynku brak jest windy

  • Utrzymanie węzłów teleinformatycznych oraz systemów zasilania urządzeń telekomunikacyjnych;
  • Wykonywanie i bieżące aktualizowanie dokumentacji systemów teleinformatycznych;
  • Utrzymanie, naprawa, konserwacja i rozbudowa sprzętu łączności i informatyki eksploatowanego w KPP i komórkach podległych;
  • Administrowanie zasobami informatycznymi funkcjonującymi w KPP;
  • Nadzór nad bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych eksploatowanych w KPP;
  • Nadzór nad wykonawstwem robót instalacyjno – montażowych w zakresie łączności i informatyki, oraz systemu wizyjnego miasta Zambrów;
  • Utrzymanie dróg przesyłowych do jednostek podlegających KPP;
  • Realizacja zadań w zakresie gospodarki materiałowo – finansowej dotyczącej systemów i urządzeń teleinformatycznych eksploatowanych w KPP;
  • Nadzór nad funkcjonowaniem systemów łączności KPP (teleinformatycznej, faksowej, elektronicznej);
  • Diagnostyka uszkodzeń i dokonywanie napraw w miarę możliwości sprzętu łączności i informatyki;
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczeń finansowych z zakresu łączności i informatyki;
  • Nadzór i kontrola nad wykorzystaniem sprzętu informatycznego i łączności, w tym legalności zainstalowanego oprogramowania;
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z dyżurnym wojewódzkim węzła łączności;
  • Przygotowywanie i aktualizacja aktów prawnych w KPP w zakresie łączności i informatyki;
  • Przygotowanie środków łączności oraz funkcjonowania policyjnych systemów teleinformatycznych na potrzeby mobilizacyjnego rozwinięcia KPP;
  • Realizacja zadań mobilizacyjno - obronnych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Instalowanie nowego oprogramowania wdrażanego przez KGP i KWP, aktualizowanie oprogramowania systemowego, biurowego, pocztowego i narzędziowego na stacjach roboczych użytkowników zgodnie z zaleceniami;
  • Konfiguracja urządzeń pracujących w siec informatycznej – komputery, drukarki, urządzenia sieciowe;
  • Zabezpieczanie nagrań z rejestratora rozmów telefonicznych i radiowych na stanowisku kierowania na polecenie przełożonego;
  • Administrator techniczny systemów KCIK, FREJZAP;
  • Administrator techniczny systemów teleinformatycznych służących do przetwarzania danych osobowych w KPP;
  • Realizacja zadania z zakresu cyberbezpieczeństwa – bieżące utrzymanie i rozwój własny istotnych systemów informacyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie informatyczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok i 5 miesięcy doświadczenia zawodowego Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows oraz programów biurowych MS Office, Open Office.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe informatyczne
  • co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w łączności i informatyki

Oferujemy

  • Stołówka pracownicza
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

Możliwość ubiegania się o dodatek teleinformatyczny zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 2 grudnia 2021 r. o szczególnych zasadach wynagradzania osób realizujących zadania z zakresu cyberbezpieczeństwa, w wysokości od 2.000 zł do 30.000 zł miesięcznie zgodnie z tabelą szczegółowych zadań z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz doświadczenia zawodowego lub posiadania specjalistycznej wiedzy w zakresie cyberbezpieczeństwa, a także przedziały kwotowe wysokości świadczenia teleinformatycznego dla osób realizujących zadania z zakresu cyberbezpieczeństwa, załącznikiem do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 stycznia 2022 r. w sprawie wysokości świadczenia teleinformatycznego dla osób realizujących zadania z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Visa