Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji od zaraz→od 5350 zł brutto→dobry dojazd

  • Umowa o pracę
    5 150-8 000 zł brutto / mies.
  • Gliwice, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego klienta, firmy Stellantis, produkującej samochody dostawcze (dawny Opel w Gliwicach), poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji. Nie masz doświadczenia? Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń lub wyślij sms o treści Gliwice na numer podany w ogłoszeniu, a my oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach oferty!

Zakres obowiązków

  • prace montażowe związane z produkcją dużych samochodów dostawczych
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • realizacja planów produkcyjnych

Wymagania

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do soboty
  • umiejętności posługiwania się wkrętarką
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • wynagrodzenie w zależności od stażu pracy 1 miesiąc - od 5150 brutto, 2-12 miesięcy od 5350 brutto, powyżej 12 miesięcy od 5610 brutto
  • półroczne premie (naliczane proporcjonalnie do okresu zatrudnienia)
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i płatny urlop) - po pierwszym miesiącu pracy, umowa przedłużana na kolejne 11 miesięcy
  • pracę od poniedziałku do soboty w systemie 3-zmianowym w godzinach 06.00 - 14.00,
    14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00
  • dodatkowo płatne soboty wynikające z harmonogramu pracy - 25% na zmianie rannej
    i 40% na zmianie popołudniowej
  • wolne niedziele
  • szybki proces rekrutacyjny
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • stołówkę pracowniczą - obiady dla pracowników w atrakcyjnych cenach
  • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)