REHASPORT CLINIC sp. z o.o.

Pielęgniarka Odcinkowa/Pielęgniarz Odcinkowy

  • Poznań, wielkopolskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Lokalizacja: Szpital, Poznań ul. Jasielska 14 (Podolany)

Zakres obowiązków

  • Wykształcenie pielęgniarskie oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku (dodatkowy atut)
  • Jesteś osobą pełną empatii i pozytywnego podejścia do drugiego człowieka - Aplikuj!

Wymagania

  • Udzielanie kompleksowej opieki pielęgniarskiej pacjentom na oddziale ortopedycznym zgodnie z protokołami medycznymi
  • Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów i reagowanie na ich potrzeby
  • Współpraca z lekarzami i innymi członkami zespołu medycznego
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bardzo dobrą organizację pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz dofinansowanie do karty sportowej
  • Nowoczesne miejsce pracy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)