Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej

Pracownik socjalny w Fundacji

  • Umowa o pracę
    6 500-6 850 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej prowadząca Pensjonat Socjalny „Św. Łazarz”, schronisko dla osób w kryzysie bezdomności w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIK SOCJALNY.

Adres: ul. Traktorzystów 26 Warszawa (Ursus)

Decyzja o zatrudnieniu zostanie dokonana na podstawie złożonych ofert oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Na rozmowę kwalifikacyjną zaproszeni zostaną tylko wybrani kandydaci.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymienione niżej wymagania proszę o przesłanie CV (mile widziane zdjęcie) wraz z aktualną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja@misja.com.pl

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie powierzonych obowiązków, w tym przetwarzanie danych osobowych w systemie informatycznym,
  • rozpoznawanie, ocena i analiza potrzeb mieszkańców w zakresie pomocy społecznej
  • prowadzenie spraw socjalnych podopiecznych Fundacji
  • ścisła współpraca z różnymi instytucjami, tj. OPS, WZL, WCI i inne

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodnie z ustawą o pomocy społecznej
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w prężnie działającej organizacji pozarządowej
  • możliwość rozwoju, uczestnictwu w dodatkowych szkoleniach i kursach
  • pracę dającą poczucie sprawczości i przynoszącą wiele satysfakcji
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (dojazd SKM z Centrum około 18min.)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej 02-495 Warszawa Traktorzystów 26, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej 02-495 Warszawa Traktorzystów 26, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)