Recepcjonista/tka

Doms Sp.zoo
  • Zakopane, małopolskie pow. tatrzański

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Ośrodek Hyrny w Zakopanem zatrudni osobę na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty

Zakres obowiązków:
• Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości,
• Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych, dokonywanie rezerwacji w systemie,
• Rozliczenie pobytu gości,
• Obsługa centrali telefonicznej, a także innych urządzeń biurowych tj. komputer, ksero, faks, terminal płatniczy,
• Sporządzanie raportów i przesyłanie do odpowiednich działów,
• Współpraca z innymi działami obiektu,
• Przekazywanie przełożonym uwag i skarg złożonych przez gości,
• Utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń i zaplecza recepcji,
• Kreowanie pozytywnego wizerunku obiektu,
• Wykonywanie obowiązków marketingowych polegających na: wdrażaniu strategii marketingowej firmy, działań promocyjnych i reklamowych
• Przyjmowanie reklamacji
• Wsparcie klienta w procesie rezerwacji
• Praca zmianowa (również w porze nocnej)

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie
• ciekawą i pełną wyzwań pracę

Nasze wymagania:
• umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania świadomych decyzji,
• zorganizowanie, kreatywność, samodzielność, optymizm,
• zdolności sprzedażowe,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• dobra organizacja pracy własnej
• znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)
• wysoka kultura osobista
• dyspozycyjność
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)