Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 20.05.2024
Golden Serwis

Pomoc Koordynatora

  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Golden Serwis- agencja pracy specjalizująca się w obsłudze sieci wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju.

Firma Golden Serwis zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży, poszukuje obecnie osoby na stanowisko: pomoc koordynatora na terenie Wrocławia.

Obowiązki

  • Nabór pracowników, szkolenie, pilnowanie czasu pracy
  • Prace biurowe
  • Współpraca z dużymi sieciami handlowymi

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność, umiejętność delegowania zadań
  • Status Ucznia/Studenta - mile widziana edukacja zaoczna (weekendy)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Kandydatów zainteresowanych zapraszam do przesłania CV.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi nasze kryteria.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Golden Serwis 05-220 Zielonka Nauczycielska, NIP: 7581496525 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa