Opiekun klienta

Gi Group
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekun klienta z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:
- bieżąca koordynacja procesu realizacji zleceń, ewentualnych zwrotów i reklamacji
- udzielanie klientom informacji o złożonych zamówieniach i produktach
- wystawianie dokumentacji związanej z zamówieniami i dostawami
przygotowywanie ofert kalkulacji

Wymagamy:
- znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum B2 w mowie i w piśmie - warunek konieczny
- doświadczenia związanego z obsługą klienta B2B
- znajomości obsługi MS Excel na poziomie dobrym
- kompleksowego prowadzenia zadań/projektów
- koordynowania zadań (również kilku w tym samym czasie)

Oferujemy

- umowę o pracę
- system premiowy uzależniony od wyników pracy
- program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy
- liczne benefity: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych
- pracę w firmie, która jest jednym z liderów produkcji w Polsce
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)