Specjalista sprzedaży - branża motoryzacyjna k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Obsługa komputera
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie;
    - mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej;
    - umiejętność obsługi komputera; mile widziana znajomość programów do fakturowania;
    - umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich (obsługa klienta również telefonicznie i mailowo);
    - co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe - mile widziane doświadczenie w sprzedaży;
    - dyspozycyjność,
    - komunikatywność;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Praca w godzinach: 10:00-18:00 .Miejsce wykonywania pracy: dzielnica Wawer. Wynagrodzenie w wysokości: 6000 zł brutto plus premia miesięczna.

    [Zgłoszenia: tel. 508 077 553, e-mail: rekrutacja_akpol@gmail.com]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia miesięczna
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)