Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.05.2024
Rekrutacja Kozów

MONTER RUSZTOWAŃ

  • Szwajcaria zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

PRACA - MONTERZY RUSZTOWAŃ - SZWAJCARIA - SZWAJCARSKI PRACODAWCA.Szwajcarski Pracodawca Zatrudni Monterów Rusztowań na Projekty do Szwajcarii.Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w Kolejnych Miesiącach 2024.PRACODAWCA Szwajcarska Agencja Pracy. Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.

Obowiązki

  • ZADANIA - MONTAŻ i DEMONTAŻ RUSZTOWAŃ.

Wymagania

  • Doświadczenie w Montażu Rusztowań minimum 1 Rok.
  • Znajomość jęz. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.
  • Znajomość jęz. angielskiego nie jest akceptowana przez Pracodawce.
  • Własne AUTO PRIO w Zatrudnieniu ,ale nie jest to wymóg Konieczny.
  • Pracodawca nie ma Samochodów Służbowych.
  • Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne Pracownik organizuje dla siebie Samodzielnie.

Oferujemy

  • PRACA - MONTERZY RUSZTOWAŃ - SZWAJCARIA - SZWAJCARSKI PRACODAWCA.
  • Szwajcarski Pracodawca Zatrudni Monterów Rusztowań na Projekty do Szwajcarii.
  • Zatrudnienie od Kwiecień , Maj i w Kolejnych Miesiącach 2024.
  • PRACODAWCA
  • Szwajcarska Agencja Pracy. Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.
  • OFERTA PRACY dla SAMODZIELNYCH MONTERÓW i TEAMOW DWUOSOBOWYCH.
  • STAWKA
  • 32,00 - 34,00 CHF brutto / godz. + Dieta 16,00 - 18,00 CHF netto / Dzień Pracy.
  • WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.
  • Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik
  • lub Agencja Szwajcarska minusuje Koszt Tygodniowy Kwatery z Wypłaty Pracownika.
  • Kwota Kwatery 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.
  • Rozliczenie Podatkowe w Szwajcarii 12 - 20 %
  • Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.
  • Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
  • Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
  • jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

  • Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.
  • Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy
  • o przesyłanie CV w wersji niemieckiej aktualne ze zdjęciem Kandydata lub zdjęcie oddzielnie.
  • Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.
  • APLIKACJE CV
  • E-mail Aplikuj
  • BIURO T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676