Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.

Kierowca C+E - Obsada Podwójna

  • cała Polska, łódzkie pow. tomaszowski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą istniejącą na rynku polskim od 2005 roku nagrodzoną Gazelą Biznesu.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, kładąc duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, optymalizację kosztów oraz uważne słuchanie naszych klientów.

Zarządzamy łańcuchami dostaw dla producentów eksporterów i importerów wymagających specjalistycznych usług transportowo - magazynowych w temperaturze kontrolowanej z gwarancją profesjonalnego serwisu.

Nasza misja, wizja i wartości na stronie:

Obecnie poszukujemy kierowców międzynarodowych z doświadczeniem na trasach międzynarodowych i krajowych. Praca na terenie Polski i Unii Europejskiej.

OBSADA PODWÓJNA.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych z naczepami - głównie chłodnie.
  • Praca na terenie Polski i Unii Europejskiej.
  • Przestrzeganie przepisów drogowych i czasu pracy.
  • Współpraca z dyspozytorami.

Wymagania

  • Kategorie prawa jazdy: C+E
  • Doświadczenie: minimum jedna osoba z obsady
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Staranność, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność, samodzielność

Mile widziane

  • Zgrane obsady z doświadczeniem.
  • Pary lub małżeństwa z doświadczeniem w pracy w podwójnej obsadzie.
  • Znajomość języków obcych
  • ADR

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie transportowej nagrodzonej Gazelą Biznesu.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • System: Preferowane 2/1, 2/2 i 3/1 pozostałe systemy do uzgodnienia.
  • Uregulowany system pracy.
  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie.
  • Tabor - Scania, Volvo, Mercedes.
  • W każdym pojeździe system telematyczny Transics oraz scaner.
  • Każdy samochód wyposażony w automatyczny czytnik autostrad.
  • Wynagrodzenie od 9000 zł do uzgodnienia podczas rozmowy o pracę.
  • Praca w ruchu: lokalne, krajowe, międzynarodowe - UE
  • Typ zabudowy: chłodnia, izoterma
  • System: Preferowane 2/1, 2/2 i 3/1 pozostałe do uzgodnienia
  • Obsada: podwójna.
  • Zasady współpracy: umowa o pracę
  • Siedziba firmy: Chociw k. Rawy Mazowieckiej

Warunki

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 15:00-17:00

  • Administratorem danych osobowych jest PROFESSIONAL THERMO LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 97-216 Czerniewice Chociw 101, NIP: 7732474184. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROFESSIONAL THERMO LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 97-216 Czerniewice Chociw 101, NIP: 7732474184 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)