Asystent fryzjera

  • Kaźmierz, wielkopolskie pow. szamotulski

Fryzjer

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: książeczka sanepidu,odpowiedzialność,mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,umiejętność pracy pod presją czasu,komunikatywność,systematyczność
  • Inne wymagania: - wykształcenie minimum zawodowe (nie wymagane wykształcenie fryzjerskie),
    - umowa zlecenie na okresie próbnym z możliwością podjęcia zatrudnienia na umowę o pracę,
    - pozostałe waunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kandydata,

    OSOBY ZAINTERESOWANE ZATRUDNIENIEM !!!
    - proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 607 435 466 w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjna !!!!
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia brutto od 4.500,00zł miesięcznie
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni temu)