BIM MODELER 3D / KREŚLARZ 3D

TDEC GROUP SP. Z O.O.
  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Inżynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• Tworzenie modeli i rysunków 3D wg wytycznych lub na bazie chmury punktów
• Współpraca z zespołem.

Nasze wymagania
• Bardzo dobra znajomość programów do projektowania i modelowania typu: REVIT, MICROSTATION (3D) lub inne
• Dobra znajomość programu AutoCAD (3D);
• Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
• Odpowiedzialność i sumienność;
• Dyspozycyjność;
• Prawo jazdy kat B.

Mile widziane
• Wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynieria środowiska lub pochodne
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (szczególnie technicznego w obszarze budownictwa oraz HVAC);
• Wiedza z instalacji sanitarnych lub elektrycznych;
• Znajomość drugiego lub kolejnego programu do projektowania (Revit; Microstation; Trimble NOVA)
• Znajomość nakładek 3D do AutoCAD-a.

To oferujemy
• Stabilność zatrudnienia;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Możliwość rozwoju zawodowego przy wymagających projektach;
• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, pakiet MultiSport).

Sposób aplikowania:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)